Tere tulemast meie bistroo e-poodi!

 

Sind ootavad maitsvad lõunasöögid teenusmajanduse instituudi bistroos Mõdrikul! 

 

Toitu valmistatakse natuke rohkem kui on veebilehelt tellimusi, kuid julgustame kõiki harjuspäraselt tellimust esitama e-poe kaudu.

Tellimuse saate kätte D-korpuse maja 0. korrusel asuvast bistroost Mõdrikul esmaspäevast reedeni (va riiklikel pühadel) ajavahemikul kella 11.30 kuni 14.00-ni.

Tellimine meie e-poest on lihtne! Vali välja oma soovitud kaubad ja lisa nad ostukorvi. Vaata üle, et kõik on nii, nagu soovisid ja seejärel vajuta nuppu „Telli”. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida transpordiviis „Tulen ise kaubale järele”. Seejärel  kuvatakse ekraanile tasu suurus. Tasumine toimub pangalingi kaudu. Kui oled ostutingimustega tutvunud, pane linnuke kastikesse ning siirdu maksma.

Jäta meelde oma ostutellimuse number, sest sellega saad bistroost kätte oma toidu.

Kui kaubad on maksmata, siis tellimust ei täideta.

 

Pane tähele! Meie tooted võivad sisaldada allergeene, nagu munad, piima-ja jahutooted, pähklid, šokolaad, puuviljad jne. Täpsema info saamiseks pöördu klienditeenindaja poole.

 

Ettepanekute ja küsimuste korral võib julgelt pöörduda bistroo juhataja Anne-Mai Veerg poole (-epost Anne-Mai.Veerg@tktk.ee, telefon 3295976)

Head isu!